BÜ Kandilli Bilim Teknoloji Araştırma Destek Fonu

 

Boğaziçi Üniversitesi yürüttüğü araştırma projeleriyle Türkiye’ye ve dünyaya, iyilik ve fayda üretmeye devam etmektedir. Kandilli Kampüsü’nde yeni kurulan ve adeta bir bilim üssü olan binada araştırmalar kansere yeni çarelerden, CERN’e Türkiye’den kabul edilen ilk mekanizmanın üretimine kadar geniş bir yelpazede, insanlığa evrensel fayda sağlamaktadır.

Üniversitemizin güçlü geleneği, bilimsel meraka dayalı başarılı öğretim üyesi kadrosu ve öğrencisiyle bilimsel gelişimin en önemli unsurunu yıllardır bünyesinde tutmayı başarmış; yerelde ve uluslararası düzeyde etki faktörü çok yüksek araştırmalara imza atmaktadır. Bilimsel çıktılarımızla rekabet ettiğimiz dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinin milyarlarca dolarlık araştırma fonları bulunurken kısıtlı kaynaklar ve mevcut araştırma altyapısı ile dahi bu devasa yatırımlarla aynı ve hatta kimi zaman daha üst düzeyde bilimsel etkiye ulaştığımızı görmek bizleri gururlandırmaktadır.

 

 

BÜVAK bünyesinde araştırmacılarımıza ve öğrencilerimize destek amaçlı kurulmuş ve sürekli büyüyen burs bağış fonlarımızın yanı sıra, dünyaya ve ülkemize daha fazla fayda üretecek bilimsel çıktıların desteklenmesi amacıyla, araştırma fonumuzu da sürdürülebilir yapıda büyüterek güçlendirmeyi desteklerinizle hedefliyoruz. Amacımız iki yılda toplamı 10 Milyon TL’ye ulaşan fonlarımızı önümüzdeki iki yılda toplam 40 Milyon TL’ye çıkararak BÜ’ye daha fazla destek vermektir.

Haydi siz de bilimsel gelişimin bir parçası olun! Kandilli Bilim Teknoloji Araştırma Fonumuza katkıda bulunun...

 

Kandilli Bilim Teknoloji Araştırma Destek Fonu kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

 

Platin Bağışçılarımız               Altın Bağışçılarımız               Gümüş Bağışçılarımız               Diğer Bağışçılarımız                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             *50.000TL’ye kadar