4 Fakülte-4 Ağaç Projesi Bağışçı Listesi

 

Üniversitemizin dört fakültesi için Vakfımız tarafından özel tasarlatılan ve fakülte ağaçları vesilesiyle mezunlarımızın bölümleriyle iletişim kurmalarını sağlamak hedefiyle projelendirilen 4 Fakülte - 4 Ağaç Projesi 2020 yılında da devam etmiştir.

Vakfımıza, 2020 yılında 4 Fakülte 4 Ağaç projesi kapsamında 4 bağışçımız tarafından toplam 6.000 TL bağış yapılmış ve 4 yaprak isimlendirilmiştir.

 

4 Fakülte-4 Ağaç projesi kapsamında bugüne kadar;

  • Eğitim Fakültesi’nin “Gölgesinde Mevsimler” adlı yapıtında 20,
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin “Gizli Bahçe” adı yapıtında 193,
  • Mühendislik Fakültesi’nin “Buluşma Ağacı” adlı yapıtında 200,
  • Fen Edebiyat Fakültesi'nin "Bellek Ağacı" adlı yapıtında 49 adet yaprağımız isimlendirilmiştir.

 

4 Fakülte – 4 Ağaç Projesi'ne katkı sağlayan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

 

Bağışçı listemiz ilgili proje başlığı altında A-Z sıralı olarak aşağıdadır. 

 

BELLEK AĞACI
Fen - Edebiyat Fakültesi / The Faculty of Arts and Sciences
Ahmet Erkasap BÜ03
Arın Saydam BÜ91
Arzu Hürbaş Erhan BÜ88
Arzu Ünel Pala BÜ93
Aygen Karanis Meserretçioğlu BÜ73
Ayşecan Terzioğlu BÜ95
Ayşegül Canözer Veryeri BÜ94
Banu Çankaya BÜ99
Berta C. Behar Banana BÜ95
Birgül Ergener Özden BÜ74
Boğaziçi Dostu
Çağlayan Tartaroğlu Somer BÜ83
Dora Aksoy BÜ83
E. Semra Çakar Ergezen BÜ79
Ebru Dildar Edin BÜ93
Ebru Ilıcalı BÜ00
Erkal Kırılmaz
Eser Erguvanlı Taylan BÜ73
Evren Luş
Funda Çağlan Mursaloğlu BÜ95
Gül Aslıer BÜ01
Gül Denge Düzelt BÜ95
Gülay Gecebeyi Yaman BÜ81
Hande Sesigür BÜ87
Hüsam Süleymangil BÜ84
Ilgın Baran Görür BÜ93
İpek Özücan Başaranhıncal BÜ98
Jale A. Tezer Önal BÜ82
Jale Şehbenderler BÜ74
Leyla Karasu Pekkan BÜ93
Marsel Russo BÜ83
Mehmet Uğur Akkent BÜ89
Mey Çağlayan Sıral BÜ82
Nazan Kızıltan BÜ88
Nilgün Uras Sağlam BÜ86
Nilüfer Bozkurt BÜ94
Ömer Tarkan BÜ05
Ömür Özcan BÜ94
Öznur İrtem BÜ97
Prof. Dr. Attila Aşkar
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
Selen-Burak İşyar BÜ95
Sevil Mutlu Telli BÜ92
Suzan Gülnihal Koenka BÜ92
Yavuz Selim Hindistan BÜ97
Zeynep Anamur Perek BÜ95
Zeynep Atman BÜ83
Zeynep Bayazıt Atasever BÜ94
Zühal Çivi BÜ94
 
 
BULUŞMA AĞACI
Mühendislik Fakültesi / The Faculty Of Engineering
A. Çağrı Velidedeoğlu BÜ92
Abdullah Akgün BÜ93
Ahmet Yaşar Ötken BÜ77
Ali Kemal Reyhanoğulları BÜ04
Ali Koşar BÜ01
Alp Baydar BÜ04
Arda Karaçelebi BÜ98
Arif Kuşman BÜ90
Aslı Özgökmen BÜ95
Atila Ülkümen BÜ76
Aydın Kaya BÜ82
Aydın Kaya BÜ82
Aydın Satıcı BÜ79
Aydın Tuncer BÜ02
Aydil Kaya BÜ95
Aylin Taka Akgün BÜ93
Ayper Özkazanlı Kirtiş BÜ95
Aysan Levin Hoşver BÜ01
Ayşe Ahıskalıoğlu Atakan BÜ85
Ayşe Belma Öztürkkal BÜ88
Ayşe Gaye Oralkan BÜ89
Ayşe Otan Draman - C. Oral Draman BÜ89
Ayşegül Akgil BÜ86
B. Sebla Elam Boyner BÜ82
Betül Çorbacıoğlu BÜ98
Beyhan Gözoğul BÜ88
Burak Altınbaşak BÜ93
BÜ-EE 77
BÜEE80 Mezunları
Bülent Kahyaoğlu BÜ81
Bülent Sandal BÜ83
Bülent Üner BÜ85
Can Peker BÜ86
Cem Dilan BÜ80
Cem Tamer BÜ86
Cem Uğur BÜ90
Cem Yalçın BÜ86
Ceyda Aydede BÜ78
Çetin İpekçi BÜ86
Çiğdem Özenç BÜ96
Dilara Semerci BÜ12
Doğan Tatari BÜ98
Dr. Murat Onuk BÜ91
E. Mehmet Hacıömeroğlu BÜ01
Ebru Özdemir BÜ95
Elçin Şar Üner BÜ85
Emre Alaman BÜ99
Eray Alkan BÜ91
Erdal Kabatepe RC'67 CE 
Erdal Kabatepe RC'67 CE 
Erdal Kabatepe RC'67 CE 
Erol Güler 
Erol Kiresepi BÜ73
F. Pınar Selimoğlu BÜ79
Faruk Yener BÜ95
Fatih Çenesiz BÜ98
Fatma Emil Aytaç BÜ82
Fedai Akdeniz BÜ96
Ferda Akşit Efe BÜ86
Ferit Gülener BÜ87
Fevzi Apaydın BÜ89
Figen Gençgil Tokay BÜ82
Füsun Akyürek BÜ78
Füsun Ülengin BÜ85
Gökhan Doğan BÜ02
Gönül Beker Ertör BÜ74
Gülfem Serra Ulusoy BÜ88
Gülgün Erimez Pehlivaner
Gültekin Köksal BÜ85
Güneş Demir Doğuoğlu BÜ81
Güney İkiz BÜ87
H. Cenk Doğru BÜ85
H. Tahsin Çiftkurt BÜ80
Hakan Baykal BÜ02
Hakan Kızıldağ BÜ89
Hakan Mat BÜ83 
Hakan Ünel BÜ89
Hasan İncirlioğlu BÜ80
Hayati Molinas BÜ89
Hülya - Yüksel Olguner BÜ85
Hüseyin Cahit Berk BÜ87
IE'88 Mezunları
İ. Aykut Özüner BÜ91
İ. Gökşin Durusoy BÜ85
İ. Melih Aybey BÜ83
İBA Katılımcıları 2016 Sınıfı
İbrahim Uzpeder BÜ99
İpek Sarıcı Müstecaplıoğlu BÜ84
Kansu Pulular BÜ99
Kıvanç Işık BÜ93
Klodya Vert Araz BÜ87
Krespin Ailesi BÜ97
Kürşat Durmaz BÜ88
Lale Çamlıbel Önsel BÜ79
Levent Arslan BÜ91
Levent Artan BÜ94
Leyla Gençer Tekbulut BÜ82 - Tuğrul Tekbulut BÜ80
M. Bülent Kahyaoğlu BÜ81
M. Bülent Kahyaoğlu BÜ81
M. Güven Dalkılıç BÜ88
M. İlhan Akidil BÜ97
M. Soner Şahin BÜ91
M. Tuğrul Tekbulut BÜ80
M. Yücel Esenlik BÜ91
Mak. Müh. Haluk Oğuztöreli BÜ75
Margarit Zilbergleit Biton BÜ84
Mazlum İşmen BÜ80
Mehmet Atilla Purazer BÜ92
Mehmet Bora Akgül BÜ92
Mehmet Burhan Karahan BÜ79
Mehmet Emin Bilgin BÜ82
Mehmet Hakan Birced BÜ78
Mehmet M. Bayraktaroğlu BÜ77
Mehmet Şengör BÜ90
Mehmet Yaman Akyol BÜ87
Melih Ödemiş BÜ99
Meral - Mustafa Zaim BÜ78
Meral İzgi Gözüm BÜ75
Mete Tolay BÜ93
Metin Emre Özünlü BÜ14
MF Selim Ergün BÜ90
Muharrem Dermenci BÜ92
Muhsin Altan BÜ96
Murat Işık BÜ88
Murat Özen BÜ88
Müge Torun Pınar BÜ85
Müjde Tüzün Şahin BÜ82
Münir Kundakçı BÜ88
Naim Aksu BÜ03
Nasuh Önal BÜ92
Nazım Aksoy BÜ77
Necdet Ünal Elbeyli BÜ93
Neli Adoni BÜ90
Nevzat Aydın BÜ99
Nuran Yavuz Varolan BÜ74
Nurcan Gürel Arsan BÜ78
Nuri Küçükler BÜ91
Nurper Günsal Çadırcı IE78
Oğuz Sarp BÜ86
Okan Gedik BÜ96
Oktay Yavuz BÜ75
Orhun Draman BÜ93
Osman Egeli BÜ79
Osman Kolat BÜ87
Osman S. Draman RC YÜK63
Ö. Altuğ Akçaylı BÜ94
Ömer Çetin BÜ96
Önder Yol BÜ86
Özden Danışman BÜ82
Özge ve Can Ertürk BÜ05
Özgür Tanrıverdi BÜ01
Özgür Yalçın BÜ88
Özlem Akbağ Akalın BÜ97
Özlü Yalaza BÜ94
Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu BÜ89-BÜ97
Rasim Mahmutoğulları BÜ89
Raşit Serdengeçti BÜ90
Rauf Almas RC56
Recai Düz BÜ85
Recep Gül BÜ91
Recep Gülboy BÜ87
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
S. Gül Ertuğ BÜ97
Saadet Öney Ulusakarya BÜ90
Sabri Karabağlı BÜ78
Sarp Köseoğlu BÜ97
Seda Yücekurt Ünlü - Saruhan Onur Ünlü BÜ10
Selim Yolcu BÜ04
Selver Avşar BÜ03
Sema Akyıldız Ülke BÜ86
Semih Bilgin BÜ72
Serdar Altınalmaz BÜ89
Serhat Baydar BÜ02
Serkan Yağcıoğlu BÜ98
Serkan Yılmaz BÜ98
Sertaç Köksaldı BU91
Sevgi Sannav BÜ91
Sevinç Yener BÜ90
Sinan Devin BÜ83
Sirel Börekçi Alpagut BÜ82
Şebnem Dalayman BÜ84
Şerife Füsun Ömür BÜ84
Şirzat Sayın BÜ86
Tahir Demircioğlu BÜ99
Teoman Küpeli BÜ89
Tuğrul Misoğlu BÜ82
Uğur Dönbekçi BÜ93
Uğur Serkan Taşkın BÜ00
Uğur Yiğiter BÜ86
Yalçın Algon BÜ75
Yasemin Aybek Örnekol BÜ80
Yasemin Karslıoğlu BÜ93
Yavuz Biçer BÜ90
Yavuz Erkut BÜ76
Yeşim Ar Kundakçı BÜ88
Yılmaz Bayraktar BÜ76
Yücel Ersöz BÜ94
Yücel Okan Şentürk BÜ88
Yük. İnş. Müh. Gökhan Beydoğan BÜ03
Zafer Ergüven BÜ93
 
 
GİZLİ BAHÇE AĞACI
İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi / The Faculty of Economics and Business Administration
A. Fügen Arar Çiftçiler BÜ91
A. İdil Erden BÜ94
Ahmet Kaynar BÜ88
Ahmet Orday BÜ83
Ahmet Özgür Kutlu BÜ88
Akıncı BÜ99
Alev Gökçe BÜ84
Ali Murat Ekin BÜ93
Ali Tekin BÜ86
Alican Eryorulmaz BÜ78
Alper Güvenç BÜ00
Arzu Can Akbulut BÜ87
Arzum Başaran BÜ96
Ataman Seferoğlu BÜ92
Aydan Özkan BÜ89
Aydan Toraman Apaydın BÜ97
Aylin Kafalı Deniz BÜ00
Ayşe Eyüboğlu BÜ83
Ayşe Gamze Dedeoğlu BÜ96
Ayşe Işıl Akyol BÜ87
Ayşe Koru BÜ87
Ayşe Kulaksızoğlu BÜ86
Ayşe Seda Şenlik BÜ01
Ayşe Serap Atakan BÜ78
Ayşegül Kurtulmuş Gez BÜ84
Ayşesim Aksoy Diri BÜ85
B. Aslıhan Silivrili Dizdaroğlu BÜ04
Banu Sandal BÜ84
Begümhan Kurşunoğlu BÜ94
Behice Saraçer BÜ78
Behlül Kataş BÜ01
Belgin Ünlüsoy Özaltay BÜ84
Belkıs Seval BÜ76
Bezen Balamir Coşkun BÜ95
Bildilek Şeber Kıroğlu BÜ82
Birgül Tepeköylü Akşehirlioğlu BÜ83
Bora Şahan BÜ97
Burçin Dursun BÜ97
Bünyamin Kocakaya BÜ96
Büyükelçi Osman Bülent Tulun BÜ76
Can Aydınoğlu BÜ98
Canan Çelik BÜ00
Cansel Sandıkçı Kocaman BÜ88
Cenan - Murat Çınaroğlu BÜ96
Cenk Ertürk BÜ00
Çağla Sayın Gül BÜ94
Defne Ateş BÜ00
Deniz Parlak BÜ90
Derya Merter BÜ92
Dinç Kızıldemir BÜ75
Dinç Kızıldemir II BÜ75
Doç. Dr. Besim Bülent Bali BÜ92
Dr. Ali İ. Şanver BÜ95
Dr. Ayşegül Samsunlu BÜ91
E. Naci Başerdem BÜ81
Ebru Özgün Tan BÜ89
Eda Uluca BÜ94
Eda Güzeldemir BÜ02
Efe Şeker BÜ94
Elif Ateşok Şatıroğlu BÜ00
Elif Karakışla BÜ99
Emin Cemal Tüfekçi BÜ95
Emre Aykut Halit BÜ95
Eren Mantaş BÜ97
Eser Aktaşlı Gürocak BÜ78
Esin Özden Tunçkol BÜ97
Esra Yazıcı Tözge BÜ88
Ethel - İzi Morhayim BÜ93
Fatma Şule Dinçsoy BÜ77
Ferhunde Saraçoğlu Şayakcı BÜ03
Feryal Tok Tüzün BÜ92
Fezal Akalın Öztan BÜ83
Funda Hanoğlu BÜ73
Galya F. Molinas BÜ89
Gamze Akdoğan Yüzak BÜ92
Göksu Bayrak Erdem BÜ97
Gül Haseki Cemiloğlu BÜ81
Gülden Soyak Tüfekçi BÜ78
Gülden Şahin Ünlüer BÜ79
Güler Sabancı BÜ78
Gülgün Zapsu BÜ79
Gülin Demirok BÜ85
Gülnur Elmas BÜ84
Gülüm Aksu BÜ92
Günhan Ulusoy BÜ03
Güniz Karadayı Tortamış BÜ79
H. Akten Kurtoğlu BÜ84
Hakan Dirgeme BÜ95
Hasan Kamil Hayali BÜ03
Hikmet Taş BÜ86
Işık Eroğlu Filiztekin  BÜ90
İ. Tankut Eren BÜ94
İmer Şimşek BÜ92
İnci Tarı BÜ96
İpek Dumanlı BÜ91
İpek Kamburoğlu Puntar BÜ94
Kemal Kılıçbay BÜ78
Konca Erbayav BÜ82
Lale Gökman BÜ74
Levent Tunca BÜ91
Leyla Giray Dilber BÜ72
Leyla Spencer BÜ92
M. Cengiz Argat BÜ80
M. Oğuz Peker BÜ76
M. Sinan Özer BÜ78
Mehmet Aydın BÜ86
Mehmet Çınar BÜ82
Mehmet Dükkancı Ntougkıantzı BÜ98
Melahat Ertürk Kahya BÜ88
Meriç Uluşahin BÜ87
Meriç Yanık BÜ10
Mesure Subakan Türkeş BÜ09
Murat Balcı BÜ86
Murat Kulaksızoğlu BÜ88
Mustafa İlhan BÜ03
Mübeşşer Çelem Selçuker BÜ80
Müge Çakıroğlu Gürsoy BÜ00
Müge ve Avni Kılınçaslan BÜ01
Mükafat Odabaşı Yaman BÜ86
Münevver Eröz BÜ88
N. Başak Eryürek Vatanperver BÜ99
Naciye Alaadinoğlu Ulugöl BÜ78
Nadire Nedret Arsal BÜ88
Naz Kurdoğlu Şen BÜ85
Nazlı Ercilli BÜ96
Necip Çayan BÜ04
Nesim Bensusan BÜ77
Nevin Kirtetepe BÜ72
Nezihi Bayrak BÜ80
Nihal Alptekin BÜ77
Nil Erdinç Ataç BÜ83
Nilgün Aliefendioğlu Kural BÜ85
Nilgün Gürkaynak BÜ89
Nilüfer Küçükoğlu BÜ88
Nişvan Kabakçı BÜ80
Nurdan Südor Betil BÜ80
Nurdan Tuğluay Yalman BÜ79
Nurhan Erköse BÜ88
Oruç Baba İnan-İşletme BÜ05
Oya Güneyman Kozlu BÜ84
Ömer Pasin BÜ88
Özge Toraman BÜ87
Özge Vidinli BÜ97
Perihan Ülkü Bıyık Ünal BÜ79
Pınar Ateş BÜ95
Prof. Dr. Mustafa Dilber BÜ63
R. Hakan Kırkoğlu BÜ91
Rana Andaç BÜ85
Recep Altay BÜ78
Refik Can Apaydın BÜ93
Ridade Didem Çiçek BÜ95
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
S. Ümit Cumbul Erol BÜ88
Savan Tüysüz BÜ97
Sebahat Başerdem BÜ82
Selçuk Altun BÜ73
Sema Gökler BÜ97
Semra Pekmez Özer BÜ82
Sencer Aras BÜ04
Serdar Bayrak BÜ82
Serra Abbasoğlu Birgül BÜ88
Serter - Özlem Çetiner
Sibel Karaca Onan BÜ78
Sibel Lichtenberg Özeti BÜ96
Sonat Günsel Karaköse BÜ79
Suay Aksoy BÜ72
Şerife İnci Eren BÜ77
Şöhret Pakiş BÜ00
Tijen Ertek Gümüşdiş BÜ89
Tilda Nayman Özmandıracı BÜ94
Tuba Ürün Tezel BÜ85
Tuğbay Bilbay BÜ95
Tuna Alp Angel BÜ83
Turgay Dede BÜ93
Tülin Danış BÜ83
Umut Şenol BÜ01
Ümit Uyguner BÜ88
Y. Can Özsan BÜ86
Yasemin Ayginin BÜ94
Yasemin Kıcıman Kunze BÜ90
Yavuz Özkanlı BÜ90
Yeldağ Ayaz BÜ91
Yeşim Ursavaş BÜ82
Yonca Ataç BÜ85
Yunus Erduran BÜ96
Yusuf Kohen BÜ89
Z. Deniz Şeyhoğlu Veral BÜ86
Z. Gül Küçükay Birgün BÜ89
Zeynep Alev Alagöz Eroğlu BÜ93
Zeynep Hale Umul BÜ89
Zeynep Kayalı BÜ 73
Ziya Mehmet Besimoğlu BÜ92
Zümrüt Alp Yalman BÜ93
 
 
GÖLGESİNDE MEVSİMLER AĞACI
Eğitim Fakültesi / The Faculty of Education
Aysun Tuna BÜ98
Bahar Etan Kunal BÜ95
Baybars Altuntaş BÜ97
Cem Savcı BÜ96
Dilek Buzcu İnal BÜ87
Esra Ataoğlu Tokel BÜ92
Esra Atman Özyiğit  BÜ91
Eylül
Filiz Bezen Şahin BÜ92
Gaye Ünalan Beydoğan BÜ03
Gülseren - İbrahim Denktaş
Nihal Ayşim Pişkin BÜ88
Nilgün Gürsel Dereli BÜ92
Nuray Türkkan BÜ95
Pelin Üster BÜ98
Perihan İstanbullu Anısına
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
Semih Abacı BÜ89
Yeşim Uzcan Haim BÜ91
Zulal Berberyan Ak BÜ96