4F4A Projesi Bağışçı Listesi

Boğaziçi Üniversitesi’nin dört fakültesi için ayrı ayrı tasarlanan ve bu sanat yapıtları üzerinden mezunların fakülteleriyle iletişim kurmalarını sağlamak hedefiyle projelendirilen "4 Fakülte - 4 Ağaç Projesi"ne 2016 yılında da destek devam etmiştir.

Vakfımıza 2016 yılında proje kapsamında toplam 12.313 TL bağışta bulunulmuştur.

4 Fakülte-4 Ağaç projesi kapsamında bugüne kadar;

Eğitim Fakültesi’nin “Gölgesinde Mevsimler” adlı yapıtında 19,

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin “Gizli Bahçe” adı yapıtında 190,

Mühendislik Fakültesi’nin “Buluşma Ağacı” adlı yapıtında 190,

Fen Edebiyat Fakültesi'nin "Bellek Ağacı" adlı yapıtında 49 adet yaprağımız isimlendirilmiştir.

 

Tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

BULUŞMA AĞACI   GİZLİ BAHÇE AĞACI
Mühendislik Fakültesi   İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi
A. Çağrı Velidedeoğlu BÜ92   A. Fügen Arar Çiftçiler BÜ91
Abdullah Akgün BÜ93   A. İdil Erden BÜ94
Ahmet Yaşar Ötken BÜ77   Ahmet Kaynar BÜ88
Ali Koşar BÜ01   Ahmet Orday BÜ83
Alp Baydar BÜ04   Ahmet Özgür Kutlu BÜ88
Arda Karaçelebi BÜ98   Alev Gökçe BÜ84
Arif Kuşman BÜ90   Ali Murat Ekin BÜ93
Aslı Özgökmen BÜ95   Ali Tekin BÜ86
Atila Ülkümen BÜ76   Alican Eryorulmaz BÜ78
Aydın Kaya BÜ82   Alper Güvenç BÜ00
Aydın Kaya BÜ82   Arzu Can Akbulut BÜ87
Aydın Satıcı BÜ79   Arzum Başaran BÜ96
Aydın Tuncer BÜ02   Ataman Seferoğlu BÜ92
Aydil Kaya BÜ95   Aydan Özkan BÜ89
Aylin Taka Akgün BÜ93   Aydan Toraman Apaydın BÜ97
Ayper Özkazanlı Kirtiş BÜ95   Aylin Kafalı Deniz BÜ00
Aysan Levin Hoşver BÜ01   Ayşe Eyüboğlu BÜ83
Ayşe Ahıskalıoğlu Atakan BÜ85   Ayşe Gamze Dedeoğlu BÜ96
Ayşe Belma Öztürkkal BÜ88   Ayşe Işıl Akyol BÜ87
Ayşe Gaye Oralkan BÜ89   Ayşe Koru BÜ87
Ayşe Otan Draman - C. Oral Draman BÜ89   Ayşe Kulaksızoğlu BÜ86
Ayşegül Akgil BÜ86   Ayşe Seda Şenlik BÜ01
B. Sebla Elam Boyner BÜ82   Ayşe Serap Atakan BÜ78
Beyhan Gözoğul BÜ88   Ayşegül Kurtulmuş Gez BÜ84
Burak Altınbaşak BÜ93   Ayşesim Aksoy Diri BÜ85
BÜ-EE 77   B. Aslıhan Silivrili Dizdaroğlu BÜ04
BÜEE80 Mezunları   Banu Sandal BÜ84
Bülent Kahyaoğlu BÜ81   Begümhan Kurşunoğlu BÜ94
Bülent Sandal BÜ83   Behice Saraçer BÜ78
Bülent Üner BÜ85   Behlül Kataş BÜ01
Can Peker BÜ86   Belgin Ünlüsoy Özaltay BÜ84
Cem Dilan BÜ80   Belkıs Seval BÜ76
Cem Tamer BÜ86   Bezen Balamir Coşkun BÜ95
Cem Uğur BÜ90   Bildilek Şeber Kıroğlu BÜ82
Cem Yalçın BÜ86   Birgül Tepeköylü Akşehirlioğlu BÜ83
Ceyda Aydede BÜ78   Bora Şahan BÜ97
Çetin İpekçi BÜ86   Burçin Dursun BÜ97
Çiğdem Özenç BÜ96   Bünyamin Kocakaya BÜ96
Doğan Tatari BÜ98   Büyükelçi Osman Bülent Tulun BÜ76
Dr. Murat Onuk BÜ91   Canan Çelik BÜ00
E. Mehmet Hacıömeroğlu BÜ01   Cansel Sandıkçı Kocaman BÜ88
Ebru Özdemir BÜ95   Cenan - Murat Çınaroğlu BÜ96
Elçin Şar Üner BÜ85   Cenk Ertürk BÜ00
Emre Alaman BÜ99   Çağla Sayın Gül BÜ94
Eray Alkan BÜ91   Defne Ateş BÜ00
Erdal Kabatepe RC'67 CE    Deniz Parlak BÜ90
Erdal Kabatepe RC'67 CE    Derya Merter BÜ92
Erdal Kabatepe RC'67 CE    Dinç Kızıldemir BÜ75
Erol Güler    Dinç Kızıldemir II BÜ75
Erol Kiresepi BÜ73   Doç. Dr. Besim Bülent Bali BÜ92
F. Pınar Selimoğlu BÜ79   Dr. Ali İ. Şanver BÜ95
Faruk Yener BÜ95   Dr. Ayşegül Samsunlu BÜ91
Fatma Emil Aytaç BÜ82   E. Naci Başerdem BÜ81
Fedai Akdeniz BÜ96   Ebru Özgün Tan BÜ89
Ferda Akşit Efe BÜ86   Eda  Güzeldemir BÜ02
Ferit Gülener BÜ87   Eda Uluca BÜ94
Fevzi Apaydın BÜ89   Efe Şeker BÜ94
Figen Gençgil Tokay BÜ82   Elif Ateşok Şatıroğlu BÜ00
Füsun Akyürek BÜ78   Elif Karakışla BÜ99
Füsun Ülengin BÜ85   Emin Cemal Tüfekçi BÜ95
Gönül Beker Ertör BÜ74   Emre Aykut Halit BÜ95
Gülfem Serra Ulusoy BÜ88   Eren Mantaş BÜ97
Gülgün Erimez Pehlivaner   Eser Aktaşlı Gürocak BÜ78
Gültekin Köksal BÜ85   Esin Özden Tunçkol BÜ97
Güneş Demir Doğuoğlu BÜ81   Esra Yazıcı Tözge BÜ88
Güney İkiz BÜ87   Ethel - İzi Morhayim BÜ93
H. Cenk Doğru BÜ85   Fatma Şule Dinçsoy BÜ77
H. Tahsin Çiftkurt BÜ80   Ferhunde Saraçoğlu Şayakcı BÜ03
Hakan Baykal BÜ02   Feryal Tok Tüzün BÜ92
Hakan Kızıldağ BÜ89   Fezal Akalın Öztan BÜ83
Hakan Mat BÜ83    Funda Hanoğlu BÜ73
Hakan Ünel BÜ89   Galya F. Molinas BÜ89
Hasan İncirlioğlu BÜ80   Gamze Akdoğan Yüzak BÜ92
Hayati Molinas BÜ89   Göksu Bayrak Erdem BÜ97
Hülya - Yüksel Olguner BÜ85   Gül Haseki Cemiloğlu BÜ81
Hüseyin Cahit Berk BÜ87   Gülden Soyak Tüfekçi BÜ78
İ. Aykut Özüner BÜ91   Gülden Şahin Ünlüer BÜ79
İ. Gökşin Durusoy BÜ85   Güler Sabancı BÜ78
İ. Melih Aybey BÜ83   Gülgün Zapsu BÜ79
İBA Katılımcıları 2016 Sınıfı   Gülin Demirok BÜ85
İbrahim Uzpeder BÜ99   Gülnur Elmas BÜ84
İpek Sarıcı Müstecaplıoğlu BÜ84   Gülüm Aksu BÜ92
Kansu Pulular BÜ99   Günhan Ulusoy BÜ03
Kıvanç Işık BÜ93   Güniz Karadayı Tortamış BÜ79
Klodya Vert Araz BÜ87   H. Akten Kurtoğlu BÜ84
Krespin Ailesi BÜ97   Hakan Dirgeme BÜ95
Kürşat Durmaz BÜ88   Hasan Kamil Hayali BÜ03
Lale Çamlıbel Önsel BÜ79   Hikmet Taş BÜ86
Levent Arslan BÜ91   Işık Eroğlu Filiztekin  BÜ90
Levent Artan BÜ94   İ. Tankut Eren BÜ94
Leyla Gençer Tekbulut BÜ82 - Tuğrul Tekbulut BÜ80   İmer Şimşek BÜ92
M. Bülent Kahyaoğlu BÜ81   İnci Tarı BÜ96
M. Bülent Kahyaoğlu BÜ81   İpek Dumanlı BÜ91
M. Güven Dalkılıç BÜ88   İpek Kamburoğlu Puntar BÜ94
M. İlhan Akidil BÜ97   Kemal Kılıçbay BÜ78
M. Soner Şahin BÜ91   Konca Erbayav BÜ82
M. Tuğrul Tekbulut BÜ80   Lale Gökman BÜ74
M. Yücel Esenlik BÜ91   Levent Tunca BÜ91
Mak. Müh. Haluk Oğuztöreli BÜ75   Leyla Giray Dilber BÜ72
Margarit Zilbergleit Biton BÜ84   Leyla Spencer BÜ92
Mazlum İşmen BÜ80   M. Cengiz Argat BÜ80
Mehmet Atilla Purazer BÜ92   M. Oğuz Peker BÜ76
Mehmet Bora Akgül BÜ92   M. Sinan Özer BÜ78
Mehmet Burhan Karahan BÜ79   Mehmet Aydın BÜ86
Mehmet Emin Bilgin BÜ82   Mehmet Çınar BÜ82
Mehmet Hakan Birced BÜ78   Mehmet Dükkancı Ntougkıantzı BÜ98
Mehmet M. Bayraktaroğlu BÜ77   Melahat Ertürk Kahya BÜ88
Mehmet Şengör BÜ90   Meriç Uluşahin BÜ87
Mehmet Yaman Akyol BÜ87   Meriç Yanık BÜ10
Melih Ödemiş BÜ99   Murat Balcı BÜ86
Meral - Mustafa Zaim BÜ78   Murat Kulaksızoğlu BÜ88
Meral İzgi Gözüm BÜ75   Mustafa İlhan BÜ03
Mete Tolay BÜ93   Mübeşşer Çelem Selçuker BÜ80
MF Selim Ergün BÜ90   Müge Çakıroğlu Gürsoy BÜ00
Muharrem Dermenci BÜ92   Müge ve Avni Kılınçaslan BÜ01
Muhsin Altan BÜ96   Mükafat Odabaşı Yaman BÜ86
Murat Işık BÜ88   Münevver Eröz BÜ88
Murat Özen BÜ88   N. Başak Eryürek Vatanperver BÜ99
Müge Torun Pınar BÜ85   Naciye Alaadinoğlu Ulugöl BÜ78
Müjde Tüzün Şahin BÜ82   Nadire Nedret Arsal BÜ88
Münir Kundakçı BÜ88   Naz Kurdoğlu Şen BÜ85
Naim Aksu BÜ03   Nazlı Ercilli BÜ96
Nasuh Önal BÜ92   Necip Çayan BÜ04
Nazım Aksoy BÜ77   Nesim Bensusan BÜ77
Necdet Ünal Elbeyli BÜ93   Nevin Kirtetepe BÜ72
Neli Adoni BÜ90   Nezihi Bayrak BÜ80
Nevzat Aydın BÜ99   Nihal Alptekin BÜ77
Nuran Yavuz Varolan BÜ74   Nil Erdinç Ataç BÜ83
Nurcan Gürel Arsan BÜ78   Nilgün Aliefendioğlu Kural BÜ85
Nuri Küçükler BÜ91   Nilgün Gürkaynak BÜ89
Nurper Günsal Çadırcı IE78   Nilüfer Küçükoğlu BÜ88
Oğuz Sarp BÜ86   Nişvan Kabakçı BÜ80
Okan Gedik BÜ96   Nurdan Südor Betil BÜ80
Oktay Yavuz BÜ75   Nurdan Tuğluay Yalman BÜ79
Orhun Draman BÜ93   Nurhan Erköse BÜ88
Osman Egeli BÜ79   Oruç Baba İnan-İşletme BÜ05
Osman Kolat BÜ87   Oya Güneyman Kozlu BÜ84
Osman S. Draman RC YÜK63   Ömer Pasin BÜ88
Ö. Altuğ Akçaylı BÜ94   Özge Toraman BÜ87
Ömer Çetin BÜ96   Özge Vidinli BÜ97
Önder Yol BÜ86   Perihan Ülkü Bıyık Ünal BÜ79
Özden Danışman BÜ82   Pınar Ateş BÜ95
Özge ve Can Ertürk BÜ05   Prof. Dr. Mustafa Dilber BÜ63
Özgür Tanrıverdi BÜ01   R. Hakan Kırkoğlu BÜ91
Özgür Yalçın BÜ88   Rana Andaç BÜ85
Özlem Akbağ Akalın BÜ97   Recep Altay BÜ78
Özlü Yalaza BÜ94   Refik Can Apaydın BÜ93
Rasim Mahmutoğulları BÜ89   Ridade Didem Çiçek BÜ95
Raşit Serdengeçti BÜ90   Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
Rauf Almas RC56   S. Ümit Cumbul Erol BÜ88
Recai Düz BÜ85   Savan Tüysüz BÜ97
Recep Gül BÜ91   Sebahat Başerdem BÜ82
Recep Gülboy BÜ87   Selçuk Altun BÜ73
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları   Sema Gökler BÜ97
S. Gül Ertuğ BÜ97   Semra Pekmez Özer BÜ82
Saadet Öney Ulusakarya BÜ90   Sencer Aras BÜ04
Sabri Karabağlı BÜ78   Serdar Bayrak BÜ82
Sarp Köseoğlu BÜ97   Serra Abbasoğlu Birgül BÜ88
Selim Yolcu BÜ04   Serter - Özlem Çetiner
Selver Avşar BÜ03   Sibel Karaca Onan BÜ78
Sema Akyıldız Ülke BÜ86   Sibel Lichtenberg Özeti BÜ96
Semih Bilgin BÜ72   Sonat Günsel Karaköse BÜ79
Serdar Altınalmaz BÜ89   Suay Aksoy BÜ72
Serhat Baydar BÜ02   Şerife İnci Eren BÜ77
Serkan Yağcıoğlu BÜ98   Şöhret Pakiş BÜ00
Serkan Yılmaz BÜ98   Tijen Ertek Gümüşdiş BÜ89
Sevgi Sannav BÜ91   Tilda Nayman Özmandıracı BÜ94
Sevinç Yener BÜ90   Tuba Ürün Tezel BÜ85
Sinan Devin BÜ83   Tuğbay Bilbay BÜ95
Sirel Börekçi Alpagut BÜ82   Tuna Alp Angel BÜ83
Şebnem Dalayman BÜ84   Turgay Dede BÜ93
Şerife Füsun Ömür BÜ84   Tülin Danış BÜ83
Şirzat Sayın BÜ86   Umut Şenol BÜ01
Tahir Demircioğlu BÜ99   Ümit Uyguner BÜ88
Teoman Küpeli BÜ89   Y. Can Özsan BÜ86
Tuğrul Misoğlu BÜ82   Yasemin Ayginin BÜ94
Uğur Dönbekçi BÜ93   Yasemin Kıcıman Kunze BÜ90
Uğur Serkan Taşkın BÜ00   Yavuz Özkanlı BÜ90
Uğur Yiğiter BÜ86   Yeldağ Ayaz BÜ91
Yalçın Algon BÜ75   Yeşim Ursavaş BÜ82
Yasemin Aybek Örnekol BÜ80   Yonca Ataç BÜ85
Yasemin Karslıoğlu BÜ93   Yunus Erduran BÜ96
Yavuz Biçer BÜ90   Yusuf Kohen BÜ89
Yavuz Erkut BÜ76   Z. Deniz Şeyhoğlu Veral BÜ86
Yeşim Ar Kundakçı BÜ88   Z. Gül Küçükay Birgün BÜ89
Yılmaz Bayraktar BÜ76   Zeynep Alev Alagöz Eroğlu BÜ93
Yücel Ersöz BÜ94   Zeynep Hale Umul BÜ89
Yücel Okan Şentürk BÜ88   Zeynep Kayalı BÜ 73
Yük. İnş. Müh. Gökhan Beydoğan BÜ03   Ziya Mehmet Besimoğlu BÜ92
Zafer Ergüven BÜ93   Zümrüt Alp Yalman BÜ93
     
BELLEK AĞACI   GÖLGESİNDE MEVSİMLER AĞACI
Fen - Edebiyat Fakültesi   Eğitim Fakültesi
Ahmet Erkasap BÜ03   Aysun Tuna BÜ98
Arın Saydam BÜ91   Bahar Etan Kunal BÜ95
Arzu Hürbaş Erhan BÜ88   Baybars Altuntaş BÜ97
Arzu Ünel Pala BÜ93   Cem Savcı BÜ96
Aygen Karanis Meserretçioğlu BÜ73   Dilek Buzcu İnal BÜ87
Ayşecan Terzioğlu BÜ95   Esra Ataoğlu Tokel BÜ92
Ayşegül Canözer Veryeri BÜ94   Esra Atman Özyiğit  BÜ91
Banu Çankaya BÜ99   Filiz Bezen Şahin BÜ92
Berta C. Behar Banana BÜ95   Gaye Ünalan Beydoğan BÜ03
Birgül Ergener Özden BÜ74   Gülseren - İbrahim Denktaş
Boğaziçi Dostu   Nihal Ayşim Pişkin BÜ88
Çağlayan Tartaroğlu Somer BÜ83   Nilgün Gürsel Dereli BÜ92
Dora Aksoy BÜ83   Nuray Türkkan BÜ95
E. Semra Çakar Ergezen BÜ79   Pelin Üster BÜ98
Ebru Dildar Edin BÜ93   Perihan İstanbullu Anısına
Ebru Ilıcalı BÜ00   Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları
Erkal Kırılmaz   Semih Abacı BÜ89
Eser Erguvanlı Taylan BÜ73   Yeşim Uzcan Haim BÜ91
Evren Luş   Zulal Berberyan Ak BÜ96
Funda Çağlan Mursaloğlu BÜ95    
Gül Aslıer BÜ01    
Gül Denge Düzelt BÜ95    
Gülay Gecebeyi Yaman BÜ81    
Hande Sesigür BÜ87    
Hüsam Süleymangil BÜ84    
Ilgın Baran Görür BÜ93    
İpek Özücan Başaranhıncal BÜ98    
Jale A. Tezer Önal BÜ82    
Jale Şehbenderler BÜ74    
Leyla Karasu Pekkan BÜ93    
Marsel Russo BÜ83    
Mehmet Uğur Akkent BÜ89    
Mey Çağlayan Sıral BÜ82    
Nazan Kızıltan BÜ88    
Nilgün Uras Sağlam BÜ86    
Nilüfer Bozkurt BÜ94    
Ömer Tarkan BÜ05    
Ömür Özcan BÜ94    
Öznur İrtem BÜ97    
Prof. Dr. Attila Aşkar    
Robert Kolej Yüksek Okulu 1971 Mezunları    
Selen-Burak İşyar BÜ95    
Sevil Mutlu Telli BÜ92    
Suzan Gülnihal Koenka BÜ92    
Yavuz Selim Hindistan BÜ97    
Zeynep Anamur Perek BÜ95    
Zeynep Atman BÜ83    
Zeynep Bayazıt Atasever BÜ94    
Zühal Çivi BÜ94